Wykonie mebli na wymiar do dyżurki lekarskiej na Oddział Wewnętrzny II odcinek

21/10/2021

W związku z uruchomieniem procedury udzielenia zamówienia na realizację usługi o wartości poniżej 130 000,00 zł na wykonie mebli na wymiar do dyżurki lekarskiej na Oddział Wewnętrzny II odcinek; Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, ul. Szpitalna 13 zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na realizację w/w usługi.

 

więcej >

Wykonanie przeglądu instalacji gazu ziemnego wraz z armaturą i wszystkimi odbiornikami na terenie Szpitala

12/10/2021

W związku z uruchomieniem procedury udzielenia zamówienia na realizację usługi o wartości poniżej 130 000,00 zł na Wykonanie przeglądu instalacji gazu ziemnego wraz z armaturą i wszystkimi odbiornikami na terenie Szpitala - w dwóch lokalizacjach – ul. Szpitalna 13 i Krasińskiego 43 Dąbrowa Górnicza; Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz .Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, ul. Szpitalna 13 zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na realizację w/w/ usługi.

więcej >

Demontaż agregatu wody lodowej z instalacją sprowadzającą czynnik chłodzący

24/09/2021

W związku z uruchomieniem procedury udzielenia zamówienia na realizację usługi o wartości poniżej 130 000,00 zł. na demontaż agregatu wody lodowej  z instalacją sprowadzającą czynnik chłodzący do pomieszczeń zlokalizowanych na parterze Pawilonu B, Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, ul. Szpitalna 13 zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na realizację w/w usługi.

więcej >

Pozagwarancyjna obsługa serwisowa systemu parkingowego

24/09/2021

W związku z uruchomieniem procedury udzielenia zamówienia na realizację usługi o wartości poniżej 130 000,00 zł. na pozagwarancyjną obsługę serwisową systemu parkingowego zlokalizowanego przy ulicy Szpitalnej 13,  Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, ul. Szpitalna 13 zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na realizację w/w usługi.

więcej >

Wykonanie audytów energetycznych budynków Zagłębiowskiego Centrum Onkologii Szpitala Specjalistycznego im. Sz. Starkiewicza

23/09/2021

W związku z uruchomieniem procedury udzielenia zamówienia na realizację usługi o wartości poniżej 130 000, 00 zł dot. ,, Wykonania audytów energetycznych budynków Zagłębiowskiego Centrum Onkologii Szpitala Specjalistycznego im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, ul. Krasińskiego 43 (Oddział Psychiatrii, Zakład Opiekuńczo Leczniczy)", Zagłębiowskie Centrum Onkologii zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na realizację w/w usługi.

więcej >

Dostawa wody mineralizowanej w galonach

17/09/2021

W związku z uruchomieniem procedury udzielenia zamówienia na realizację usługi o wartości poniżej 130 000,00 zł na dostawę wody mineralizowanej w galonach dla pacjentów przybywających do przychodni przyszpitalnych oraz na oddziały szpitalne Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, ul. Szpitalna 13 zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na realizację w/w usługi.

więcej >