ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS

09/10/2020

Miło nam poinformować, iż dobiega końca modernizacja nowotworzonej sali do rehabilitacji pacjentów oddziałów rehabilitacyjnych. Nasi pacjenci będą mogli wracać do pełnej sprawności w komfortowych warunkach z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego, a fizjoterapeuci pracujący w naszym Szpitalu świadczyć swoje usługi w warunkach sprzyjających ich doświadczeniu i wiedzy.

Cieszymy się na pozytywne zmiany, które niewątpliwie wpłyną na poprawę komfortu naszej pracy, ale służyć będą także pacjentom” mówi przedstawiciel grupy zawodowej fizjoterapeutów.

Warto przypomnieć, iż w miesiącu lipcu bieżącego roku został wyremontowany Oddział Udarowy, w ramach którego funkcjonuje nowa sala do rehabilitacji pacjentów po udarze. Sala wyposażona jest między innymi w stolik do ćwiczeń ręki, pionizator, lustro rehabilitacyjne, drabinkę i rowerek.

http://www.zco-dg.pl/pl/Aktualnosci/?id=4299/Oddzial_udarowy_juz_po_remoncie

Nowe sale rehabilitacyjne są początkiem pozytywnych zmian, które znajdują swoje odzwierciedlenie nie tylko w pracy rehabilitantów, ale także w poziomie bezpieczeństwa i komfortu pobytu pacjenta w Szpitalu.

Kontakt

tel.: 32 621 20 00        e-mail:  szpital@zco-dg.pl

więcej >

E-pacjent

system umawiania wizyt online

zarejestruj się online >

Nauka

Staże kierunkowe dla lekarzy, badania ankietowe, badania kliniczne, praktyki

więcej >