Szanowni Państwo
Dyrekcja i Pracownicy Szpitala dziękują wszystkim, którzy wsparli Zagłębiowskie Centrum Onkologii w staraniach o uzyskanie kontraktu na świadczenia z zakresu radioterapii. Szpital w Dąbrowie Górniczej, jako jedna z dwóch nowo otwartych placówek w regionie, otrzymał finansowanie na ten cel w drodze konkursu ofert, zorganizowanego przez Śląski Oddział NFZ.